Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Mittedefektne tagastatav kaup peab olema rikkumata ja tehniliselt korras.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui Ostja on kauba kaubanduslikku seisukorda märgatavalt kahjustanud ja kauba müügiväärtus on seetõttu vähenenud.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille leiate altpoolt või saata avaldus e-poe kontaktmeilile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab ostusumma tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel. Tarnekulu tasub Ostja.

Kaup palume tagastada Tallinna Viru bussiterminal DPD või Omniva pakiautomaati (Viru väljak 4) või Smartpost pakiautomaati (Viru väljak 4/6), saaja telefoniks märkida +372 58866698.

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt ja eritellimusena.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning sildid ei tohi olla ära lõigatud. Kui tagastatav kaup on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

NB! Kohapeal ostetud toodetel puudub tagastusõigus. Võimalik vahetada toote suurust või teise toote vastu.

Kaupade vahetamiseks palume saata meile vastav info meili teel info@johaeesti.ee 

Kaupade vahetamisel me tooteid ei broneeri, vahetamiskulu tasub Ostja.

Taganemisavaldus e-vorm:  Kauba tagastamise põhjus:

  Toote seisukord:

  Toote tagastamine:


  Pilt tagastatavast tootest (juhul, kui vigane/praak)

  go top
  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.