Oleme Taani kaubamärgi Joha ja Katvig ametlik maaletooja Eestis.

Joha on üks Skandinaavia suurimaid meriinovillase sooja pesu ja beebiriiete tootjaid, mis tegutseb alates 1963. aastast ja mille tooteid müüakse enam kui 10 riigis üle terve maailma.
Joha tootevalikus leiab rõivaid nii lastele, naistele kui meestele. Joha kaubamärki kandvaid tooteid iseloomustab kompromissitu kvaliteet, esmaklassiline meriinovill, suurepärane istuvus ja pilkupüüdev disain.

Joha toodete kvaliteet:

Joha meriinovill on keskkonnasõbralik ja tunnustatud Euroopa Liidu ökomärgisega. Ökomärgis antakse toodetele, millel on väiksem keskkonnamõju ja mille materjalid on tervisele ohutumad võrreldes teiste samalaadsete toodetega.

Joha meriinovill on mulesing-free. See tähendab, et villa saadakse lambaid säästval moel ja lambaid ei väärkohelda villa kvaliteedi tõstmiseks. Joha toodetel on olemas ka loomade heaolu alane sertifikaat.

Kõigil Joha toodetel on Woolmarki sertifikaat. See garanteerib, et Joha tooted vastavad kõige kõrgematele kvaliteedinõudmistele ja et toodete valmistamiseks kasutatakse vaid parimat ja ehedaimat villa.

————————————————————————————————————————————-

KATVIG: FOR THE LOVE OF EARTH

Katvig on Taani lasterõivaste bränd, mis on toodetud õigel viisil ning kuulub Joha A/S kontserni.

Riided tekitavad rahulolu nii neid kandvatel lastel kui ka riideid ostvatel vanematel. Ettevõte on arvestanud kogu protsessiga alates kangarullidest kuni valmis lasterõivasteni. Kogu tootmine on korraldatud nii, et see oleks võimalikult keskkonnasõbralik. Katvigi rõivaste kvaliteet on ainulaadne.

Riided on ülimalt vastupidavad ning neid saab pesta ikka ja jälle ja veel. Neid saab ka lapselt lapsele edasi anda. Rõivaste eesmärk on anda lastele liikumisvabadus ning vabadus areneda ja mängida riietes, mis kestavad ning aitavad säästa keskkonda ja meie tulevikku. Lasteriided peavad loomulikult olema ka mugavad. Katvig lasteriided on valmistatud orgaanilistest materjalidest.

5 põhjust miks valida Katvig:

– Katvig loob riideid ilma kahjulike kemikaalideta.

– Katvigi orgaanilisest materjalist rõivad kaitsevad loodust kogu teekonnal põllult tarbijale.

– Katvigi riided on vastupidavad ja neid saab ikka ja jälle pesta.

– Katvig töötab sihikindlalt puhta moetööstuse loomise nimel, mis ei kahjusta loodust, tekstiilitöötajaid ega lapsi, kes neid riideid kannavad.

– Katvig annab aastas välja kaks kollektsiooni, mis muudavad laste moe kauniks ja loomulikuks.

go top
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.