JOHA KVALITEET JA KASUTATAVAD MATERJALID

Taani kaubamärk Joha esindab Skandinaavia tippkvaliteeti ja pakub ainult häid ja parimaid tooteid. Joha kaubavalikus leiab sobivaid riideid ja aksessuaare nii naistele, meestele kui ka lastele, alustades pesust ja sokkidest, lõpetades mugavate vaba aja rõivastega ja funktsionaalsete aluskihtidega. Joha tooteid iseloomustab kompromissitu kvaliteet, esmaklassiline vill, suurepärane istuvus ja pilkupüüdev disain. Joha vastutab keskkonnasõbralike tootmismeetodite eest. Kõigil Joha toodetel on Euroopa Liidu ökomärgis, Oekotex Standard 100 ja Woolmarki sertifikaat. Joha vill on mulesingivaba ja Joha peab esmatähtsaks loomade hea kohtlemise tagamist.


Meriinovill

Meriinovill on hingav materjal, mis juhib niiskuse Sinu kehast eemale, pakkudes ülimat mugavustunnet ja hoides Sinu keha kuivas ja soojas. Tänu oma soojust juhtivatele omadustele reguleerib meriinovillane rõivas naturaalselt Sinu kehatemperatuuri ja ei aja Sind higistama. 

Meriinovill / puuvill

Meriinovill/puuvill on suurepärane valik, kui Sul on tundlik nahk või kui Sa igatsed tuttavat puuvilla tunnet vastu keha. Meriinovilla ja puuvillaga kombineeritud tooted on seest 100% puuvillased ja väljast 100% meriinovillased. Kangas on naha vastas pehme ja mõnus tänu orgaanilisele puuvillakiule, samal ajal kui väliskiht garanteerib jätkuvalt kõik villa head omadused.

Meriinovill / bambus

Meriino ja bambuse segu sobib suurepäraselt allergikutele. See on 100% orgaaniline materjal, millel on antibakteriaalsed omadused ja mis kuivab kiirelt. Bambusekiud meenutab katsudes siidi või pehmet puuvilla, mistõttu on see väga mugav aluspesumaterjal. Lisaks muudele kasulikele omadustele kaitseb bambusekiud Sind ja Sinu last päikese eest, peegeldades tagasi UV-kiiri. Seega sobivad meriinovillast ja bambusekiust toodetud rõivad suurepäraselt ka suviseks õues viibimiseks.

Meriinovill / siid

Meriinovill / siid on eksklusiivne kangas, mis on mõeldud neile, kes ihkavad parimatest parimat. See kombinatsioon sobib ka kõige nõudlikumale kandjale. Villa ja siidi segu on keha vastas erakordselt pehme ja mugav, reguleerides samal ajal soojust. Kangas on hästi kerge ja pehme siidist niit tekitab ainulaadse heaolu tunde. Meriinovilla ja siidisegust kangast saab kasutada alumise kihina nii talvel kui ka suvel. Kõik Joha meriinovill/siid tooted koosnevad 15% siidist ja 85% villast. 

Vilditud pehme meriinovill

Meie eriti pehme ja mõnus 100% meriinovillane kangas. See on tõeline tippkvaliteet ja suurepärane välimine kiht õuetegevusteks või vankris kasutamiseks. Ei mingit sünteetikat! Kangas koosneb 100% meriinovillast, mis on ülim kvaliteet – vill hoiab Sind soojas, kuid mitte liiga kuumas!

Kõik Joha beebiriiete trukid on niklivabad.

go top
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.